All posts in: Melikgazi Halı Yıkama

melikgazi hali yikama
Kayseri Melikgazi halı yıkama işlerindeki başarısı ve kalitesi ile ön plana çıkan Halı Yıkamatik bölgenin en büyük halı yıkama servisi olarak hizmet vermeye devam ediyor !

Melikgazi halı yıkama servisi konusunda ev hanımları acil çözüm ihtiyacı duyduklarında kısa sürede Halı Yıkamatik iletişim numaralarından bizle irtibata geçebilirler. Halı yıkama konusunda hizmet veren birçok firma vardır. Ancak Kayseri’de özellikle Melikgazi bölgesine hakim hızlı teslimat ile hijyenik bir hizmet sunabilecek sayılı firma vardır. Bu firmalar başında da Halı Yıkamatik gelmektedir.

Halı Yıkama Melikgazi Bölgesi’nde Neden Gerekli ?

Kayseri, Melikgazi bölgesi kalabalık nüfus ile oldukça sıkı bir şehir hayatına sahiptir. Ağırlıklı çalışan nüfusun da varlığı halıların istenen düzeyde hijyenik tutulmasına engeldir. Halı temizliği ortalama kullanım sıklığına göre 3-6 ayda bir yıkanmalıdır. Özellikle evinde küçük bebeği olan hanımlar 2-3 ay gibi daha kısa sürelerde halı temizliği yaparsa gerekli hijyeni sağlayabilirler.

Kayseri Melikgazi’de Halı yıkama hizmeti, halı yıkamaya vaktiniz olsun olmasın size maksimum sürede kaliteli temizlik hizmeti sunar. Burada halı sahiplerinin dikkat etmesi gereken önemli detay halının içerisinde gözle görülemeyen bakterilerin varlığıdır. Özellikle pandemi döneminde halı temizliği; evlerde hastalıkların önüne geçmek için yeterli hijyeni sağlamak üzere kesinlikle şarttır.

Halı Yıkamatik, Kayseri Melikgazi halı yıkama işlerinde profesyonel çalışmaları, kaliteli temizlik ekibi, süresinde teslimat ve hijyenik halı yıkama başarısı ile ön plana çıkmaktadır.

Neden Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti Alınmalıdır ?

Ev hanımlarının birçoğu halı temizliğini evde kendisi yapmak ister. Hatta birçok ev hanımı halı silme işlemi ile halısını temiz tuttuğunu düşünür. Ancak bir halının görünen yüzü temizlense de hastalıklara sebep olacak esas noktası iç dokusudur. Halı her günde silinse, halı dokusuna temas edilemez. Evde halı yıkama işleminde halının dokusuna fırça yeterli düzeyde temas etmez ve istenen bakteri temizliği yapılamaz.

Halı dokusunda biriken bakteriler ancak çok daha kuvvetli fırçaların, halı şampuanı ve bol su ile teması ile temizlenebilir. Bu sebeple profesyonel halı yıkama hizmeti şarttır. Son teknoloji halı yıkama makineleri ile halılarınız güvenle hem üst düzeyi hem de iç dokuları buram buram hijyen kokacak şekilde yıkanır.

kayseri en iyi hali yikama

Melikgazi Halı Yıkama Fiyatları

  • Makine halısı m² 6 TL
  • Şagi (Shaggy) halı m² 8 TL
  • Altı plastik kaymaz jel halı m² 6 TL
  • Halıfleks m² 6 TL
  • Halıflex yerinde yıkama m² 8 TL

Halı yıkama fiyatları halının cinsine ve metrekaresine göre değişmektedir. Melikgazi halı yıkama Melikgazi, Kocasinan, İldem, Belsin, Erkilet ve Mimsin’de aynı kriterlere göre belirlenmektedir. Kayseri Melikgazi’deki halı yıkama firmaları genelinde metre kare fiyatı ortalama 6 TL’dir. Halının cinsine bağlı olarak bu rakam değişkenlik gösterebilir. Yün halı, Nepal halı, shaggy halı, el dokuması ya da bambu halı modellerinde yıkama teknikleri değişkenlik gösterdiği için fiyatlara da bu hizmet kalitesi yansımaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

1- Halıdaki Çay Lekesi Çıkar mı?

Halıya dökülen çay şekerli ise hangi model halıya dökülürse dökülsün çıkmayabilir. Burada hiçbir halı yıkamacı çay lekesi çıkarma garantisi veremez. Özellikle yün halılarda halının dokusuna çok hızlı işlediği için görünürde çıkan çay lekesi halı dokusunda derin lekelere sebep olabilir. Şekersiz çayın herhangi bir kimyasal kullanılmadan sıcak sulu bir bezle hemen silinmesi durumunda çıkma ihtimali ise yüksektir.

2- Melikgazi Halı Yıkama Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Halı yıkama fiyatları halının cinsine ve metrekaresine göre değişmektedir.

3- Halımı Neden Kayseri Melikgazi Halı Yıkama Halı Yıkamatik Firmasında Yıkatmalıyım ?

Halı Yıkamatik, profesyonel ekibi ile halının evden teslim alınıp teslim edilme süresine kadar işine emanet gözü ile bakar. Halılarınız bekletilmeden önce çırpma alanına alınır, üzerinde hiçbir şekilde toz ve parçacık kalmaz. Sonrasında ıslatma bölümünde yumuşatılır. Sonra son teknoloji halı yıkama makinelerimizde profesyonel şekilde halı dokusuna uygun temizleyiciler ile yıkanır. Açık ve kapalı kurutma alanlarında halınız kurutulur ve size teslim edilmek üzere paketlenir. Bu süreçte titizlikle işini yürüten bir firma olduğumuz için halınızın güvende olduğunu bilmek sizi de rahatlatacaktır. Halı Yıkamatik ile gözünüz arkada kalmasın !

[symple_accordion title=”Accordion Title”]
[symple_accordion_section]

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “1- Halıdaki Çay Lekesi Çıkar mı?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Halıya dökülen çay şekerli ise hangi model halıya dökülürse dökülsün çıkmayabilir. Burada hiçbir halı yıkamacı çay lekesi çıkarma garantisi veremez. Özellikle yün halılarda halının dokusuna çok hızlı işlediği için görünürde çıkan çay lekesi halı dokusunda derin lekelere sebep olabilir. Şekersiz çayın herhangi bir kimyasal kullanılmadan sıcak sulu bir bezle hemen silinmesi durumunda çıkma ihtimali ise yüksektir.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “2- Melikgazi Halı Yıkama Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Halı yıkama fiyatları halının cinsine ve metrekaresine göre değişmektedir.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “3- Halımı Neden Kayseri Melikgazi Halı Yıkama Halı Yıkamatik Firmasında Yıkatmalıyım ?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Halı Yıkamatik, profesyonel ekibi ile halının evden teslim alınıp teslim edilme süresine kadar işine emanet gözü ile bakar. Halılarınız bekletilmeden önce çırpma alanına alınır, üzerinde hiçbir şekilde toz ve parçacık kalmaz. Sonrasında ıslatma bölümünde yumuşatılır. Sonra son teknoloji halı yıkama makinelerimizde profesyonel şekilde halı dokusuna uygun temizleyiciler ile yıkanır. Açık ve kapalı kurutma alanlarında halınız kurutulur ve size teslim edilmek üzere paketlenir. Bu süreçte titizlikle işini yürüten bir firma olduğumuz için halınızın güvende olduğunu bilmek sizi de rahatlatacaktır. Halı Yıkamatik ile gözünüz arkada kalmasın !”
}
}]
}

[/symple_accordion_section]