Alpaslan Halı Yıkama

kayseri alpaslan hali yikama

Kayseri Alpaslan halı yıkama hijyenik halı yıkama hizmeti arayanlar için Halı Yıkamatik firması kalite ve memnuniyetin bir numaralı adresidir.

Kayseri Alpaslan halı yıkama hizmeti alanlar halılarını teknolojinin son imkânlarıyla temizlenmiş ve zamanında teslim almanın ayrıcalığını yaşarlar. Halı bir evin olmazsa olmaz eşyalarındandır ve ev temizliğinde en çok meşakkat harcanan işlerinden biridir. Bir önceki kuşakta evlerin daha çok bahçeli ve tek katlı olması, halıların balkon ve avlularda yıkanmasına imkân vermekteydi.

Fakat bina çatısında, bina girişinde, avluda balkonda yıkanan halılar hijyenden oldukça uzaktı. Ayrıca halı yıkama hanımları oldukça yoran ve zamanını harcayan bir iştir. Halı yıkama teknolojisi sayesinde artık her kesimden insan en hijyenik ve en doğru yöntemlerle halılarını temizletebilmektedirler. Bu sayede hem çevre kirliliğinin önüne geçilmiş olmakta hem de hanımlar günlerce süren yorucu bir işten kurtulmuş olmaktadır.

Kayseri Alpaslan Halı Yıkama

Kayseri Alpaslan halı yıkama başarısı ve müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan Halı Yıkamatik bölgenin en kaliteli ve adından söz ettiren halı yıkama servisi olarak hizmet vermektedir. Halı yıkama işlemi temizlik sektöründe en ağır işlerin başında gelmektedir. Halı temizliği hijyenik olarak yapılmadığında halı içerisinde bakteri ve mikroplar birikmekte ve sağlık açısından risk oluşturmaktadır.

Kayseri Alpaslan halı yıkama hizmetleri içerisinde hızlı teslimat ve hijyenik halı yıkama ile Halı Yıkamatik ön plana çıkmaktadır. Halı temizliği evin temiz olması ve sağlık açısından oldukça önemlidir. Halılar toz, mikrop ve bakterileri tutmaktadır ve tam anlamıyla halı hijyeni sağlanmadığında alerji, astım gibi pek çok hastalığı tetiklemektedir. Bu sebeple halı yıkaması profesyonel bir şekilde uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Senede en az 2 kez halılar yıkatılmalı özellikle bebekli evlerde halılar senede 3-4 defa yıkmaya verilmelidir.

Alpaslan Halı Yıkama

Alpaslan halı yıkama hizmetinde yapılan geri dönüşlerde müşteri memnuniyeti ve alınan hizmet kalitesi en yüksek firmaların başında Halı Yıkamatik gelmektedir. Güler yüzlü hizmet, zamanında teslim, profesyonel ve üstün temizlik anlayışıyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek en önemli misyonumuzdur.

kayseri en iyi hali yikama

Kayseri Halı Yıkama Alpaslan

Halı Yıkamatik Kayseri Alpaslan’da ve Kayseri’nin Melikgazi halı yıkama gibi pek çok bölgesinde hizmet veren köklü bir kuruluştur. Verdiğiniz paranın karşılığını veren ve yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle geri dönüş alan firmamız kişiye özel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız başkalarının halıları ile karışmamakta ve size söylenen zamanda en hızlı şekilde teslimat yapılmaktadır.

Halı yıkamatik Kayseri Alpaslan’da halı yıkama hizmeti sunan firmaların başında gelmektedir. Bizi öncü firma yapan ise deneyimli ve profesyonel uzman ekibimiz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Halı yıkama doğru ve etkili bir şekilde yapılmadığında istenen temizlik hijyeni sağlanamamaktadır. Halının dokusuna ve yapısına uygun yöntemler halı hijyeni için oldukça önemlidir. Halı yıkamada sert fırça kullanılmalı uygun halı temizleme ürünü seçilmeli ve bol su ile durulama yapılmalıdır. Bu şekilde hijyen sağlamak ise balkon, avlu gibi yerlerde pek mümkün olmamaktadır. Bu sebeple halı yıkamayı uzman ve profesyonel ellere teslim etmek gerekmektedir.

Kayseri Alpaslan Halı Yıkama Fiyatları

  • Makine halısı m² 6 TL
  • Şagi (Shaggy) halı m² 8 TL
  • Altı plastik kaymaz jel halı m² 6 TL
  • Halıfleks m² 6 TL
  • Halıflex yerinde yıkama m² 8 TL

Kayseri halı yıkama Alpaslan bölgesinde fiyatlar aşağı yukarı aynı seviyededir. Halı yıkama fiyatları halının cinsine ve metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Yün halı, ipek halı, el dokuma halı gibi halılarda yıkama da farklı teknik ve yöntem kullanıldığından fiyatlar değişebilmektedir. Kayseri Alpaslan’daki halı yıkama firmalarında halı yıkamanın metrekare fiyatı ortalama olarak 6 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular

1-Neden Kayseri Alpaslan Halı Yıkamayı Seçmeliyim?

Halı Yıkamatik güler yüzlü hizmet anlayışı, güvenilir olması ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunması ile öncelikli tercih sebebi olmaktadır. Halılarınızın kişiye özel şekilde karışmadan, halınıza uygun yöntemle ve uygun fiyata yıkanmasını istiyorsanız Kayseri Alpaslan Halı Yıkamatiği seçmelisiniz.

2-Halı Yıkamatik Fiyatları Kriterleri Nelerdir?

Halı Yıkamatik fiyatlarını halının cinsine ve metrekaresine göre belirlemektedir. Halı yıkama fiyatları Kayseri’deki halı yıkama firmaları ile ortalama aynı düzeydedir. Bu sebeple halı yıkama firması seçerken ilk kriteriniz fiyatı değil halınızın hijyenik yıkanıp yıkanmadığı ve müşteri memnuniyeti olmalıdır.

3-Halıları Nasıl Yıkıyorsunuz?

Halılarınız son teknolojik ve full otomatik halı yıkama makinelerinde arkalı önlü olarak tek tek yıkanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir