Adana Yüreğir halı yıkama mecrası içinde Halı Yıkamatik firması olarak alanında profesyonel personelleri ile başarılı halı yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Adana Yüreğir halı yıkama ismi ile firmamızda sunduğumuz halı yıkama hizmeti büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Çalışanlarımızın görevi gereği sizin gözden kaçırdığınız ince detaylara olan dikkati ve özeni de sizi etkileyecektir. Müşterilerine teknolojik olarak en son yenilikler ve hijyenik bir şekilde işlem yapmayı kendisine hedef olarak seçmiştir. Kaliteli bir şekilde yapılan işçilik ve ekonomik ve uygun miktarlarda ücretlendirme ile yapılmaktadır.

Adana Halı Yıkama

Adana halı yıkama içeresinde hem hijyenik hem uygun fiyatları ile halı yıkamatik firması bilinmektedir.

Halı yıkama konusunda pek çok müşteri halıların kaybolmasından, kenarlarının yırtılmasından ve halıların geç gelmesinden dert yanmaktadır. Halılar evin olmazsa olmazlarıdır ve onların temiz, ilk günkü gibi görünmesini isteriz. Bu nedenden dolayı halı yıkama önemlidir. Sadece yetişkinlerin yaşadığı ortamda halıların 6 ayda bir şekilde yıkanılması önerilir.

Sağlık açısından olumsuz durumların oluşmasına zemin hazırlamasını engellemektedir. Evinde küçük çocuğu olan ailelerin yaşadığı evde veya bir evcil hayvan besleyen ailelerde halı yıkama işlemi 3 ayda bir yapılmalıdır. Sağlığınız açısından bu konuda hassas olmanızı öneririz.

Adana Yüreğir Halı Yıkama Adresleri

Adana Yüreğir halı yıkama adresleri Adana da 30’dan fazla halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Adana da ortalama 700’e yakın halı yıkanmaktadır. Adana Çukurova, Seyhan, Ceyhan, Yüreğir merkez bölgelerde halı yıkama hizmeti verilmektedir.

Adana da gerek kalite gerek fiyat açısından gelen müşterileri olumlu geri dönüşler yüksek ve memnuniyeti olan halı yıkama firmaları vardır. Bir sektörde en önemli iki şey takip ve memnuniyet olmasıdır. Halı sektöründe de bu iki şey çok önemlidir. Bu işin zamanlamasını ve müşteri garantisini ön planda tutan firmalar tercih edilmektedir. Halı yıkamatik firması da bunların başında gelmektedir.

Adana Halı Yıkama Yüreğir

Adana halı yıkama Yüreğir halı temizliği eskiden ailelerimizin bir yâda iki gününü alırdı temizlemesi. Her ne kadar temizlense de hijyenik olduğu şüphelidir. Bina çatısında, apartman önlerinde yıkanan bu halıların pek de hijyenik bir ortamda hijyenik bir şekilde temizlendiği söylenemez. Daha hijyen halılara sahip olmak için halı yıkama firmalarına başvurmanız tavsiye edilir. Halı Yıkamatik firması da bu işte önde gelen firmalar arasındadır.

Adana’daki En İyi Halı Yıkama Firması Halı Yıkamatik !

Adana’da halı yıkama firması seçimi yapılacaksa burada öncelik Halı Yıkamatik’indir. Halı Yıkamatik, evinizden teslim aldığı halıyı vakit kaybetmeden yıkanmak üzere servise alır. Halı yıkama işlemi profesyonel ekibimiz tarafından en kaliteli halı yıkama şampuanları ile yapılmaktadır. Evde kendi el gücü ile halı temizlemeye çalışan hanımların günlerce uğraştığı lekeleri çok kısa sürede çıkarıp halıyı ilk günkü gibi temiz şekilde size teslim eder.

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

3 farklı şekilde halı yıkama yöntemi vardır:

1.Otomatik makine ile halı yıkama ve temizleme

Baştan sonuna kadar halılar otomatik makine ile gayet hijyenik bir şekilde yıkanır. En uygun temizle malzemesi kullanılır. Temizlik malzemesi ve su ile ısıtılır. Ardından makine fırçası ile güzel bir şekilde fırçalanır. Daha sonra da durulama yapılır. Yıkama ve durulama işlemi sona erdikten sonra halı rulo haline getirilir. Sıkma işlemi yapılır.

2.Tek fırçalı makine ile yıkama ve temizleme

Hassas halılar için bu yöntem tercih edilir. Eski halılarda da bu yöntem tercih edilir. Tek fırçalı makine kullanılarak yıkanır. Çift taraflı bir şekilde yıkanır. Daha sonra durulanır, rulo haline getirilir ve sıkma aşamasına geçilir.

3.Elde yıkama

Hassas halılar için tercih edilen bir yöntemdir. Eski usul elde yıkama ile halılar temizlenir. Halı önce su ile ıslatılır ve dokusuna uygun halı yıkama şampuanı kullanılarak fırça ile yıkanır.

 

Adana Yüreğir halı yıkama yıkanabilecek halı türleri

Adana Yüreğir halı yıkama fiyatları işleme ve işlem yapılan halıya göre değişiklik gösterir.

 • Makine halısı
 • Halıfleks yıkama
 • Makine yün
 • Akrilik halı
 • Nepal makine halısı
 • Simli oymalı halı
 • El dokuma yerli
 • El dokuma Nepal
 • Bambu halı
 • Çin halısı
 • Pamuk halı

Halı Yıkamatik Firması İle Temiz Yıkama Uygun Fiyat

Halı Yıkamatik firması temiz yıkamanın yanında fiyat açısından da uygun olması beklenir. Halı yıkamatik firması ile hem temiz hem de uygun fiyata halılarınız gönül rahatlığıyla verebilirsiniz,